Brasil Ana Elisa Inacio de Brito - čerstvě pražená káva, min. 50 g

hvězda 1 hvězda 2 hvězda 3 hvězda 4 hvězda 5(1)Počet hvězdiček je 5 z 5
Upřesněte výběr produktu

Skladem
Gramáž musí být od 50 do 3000 g a násobkem 50.
ks

Nechte se okouzlit jemnou brazilskou kávou, která nadchne i milovníky afrických ovocných klenotů.
Tato výjimečná káva okouzlí Vaše smysly jemnými tóny malin s příjemnou dochutí čokolády.

Více informací o kávě v popisku níže.
Více

Oblast Sul de Minas patří mezi nejvíce ceněné oblasti v Brazílii pro pěstování kávy. Kávy z této oblasti se často vysoce umisťují na soutěžích Cup of Excellence

Jižní Minas Gerais je jednou z nejproduktivnějších brazilských oblastí produkce kávy. Tato oblast, která se vyznačuje kopcovitým terénem, mírným podnebím s průměrnou teplotou 23 °C a vysokou nadmořskou výškou, pěstuje kávu Arabica od roku 1850. Ačkoli se v Sul de Minas nacházejí některé z největších producentů kávy v Brazílii, více než polovinu producentů v regionu tvoří malé a střední farmy. Na Sul de Minas připadá v průměru 30 % brazilské produkce kávy.

Hornatý terén, který dosahuje až 1400 m n. m., je pro pěstování kávy ideální a Sul de Minas zvýšil kvalitu produkce díky investicím do infrastruktury a opatřením na podporu udržitelnosti. Nejčastěji pěstovanými odrůdami jsou Yellow Catuai a Mundo Novo, některé farmy pěstují také Icatu, Obatã a Red Catuai. Většina vyprodukované kávy se zpracovává jako Natural a výsledný profil šálku je plný, s nízkou kyselostí a ovocným aroma.

Díky naturálnímu zpracování kávy získáte plnou chuť, která Vám zaručí opravdový zážitek. Při přípravě espressa se dočkáte jemných citrusových tónů, které se postupně přemění ve sladkost malin a lesního ovoce. Nakonec Vás čeká harmonická chuť mléčné čokolády. Filtrovaná káva Vám zaručí příjemnou ovocnou chuť.

Parametry
Chuť kyselá
Země původu Brazílie
Kontinent Jižní Amerika
Nadmořská výška 900 m n.m.
Úprava kávy čerstvě pražená káva
Stupeň pražení střední (medium)
Region Sul de Minas
Odrůda Red Catuai
Způsob zpracování suchá (natural)
Druh kávy 100% arabika