GINA Smart - 3v1 překapávač s váhou

Akce
166 bodů do věrnostního systému
Cena
4 990 Kč

Kód produktu
ESHOP_KL_892-1_T

Hmotnost
1.4 kg

Upřesněte výběr produktu
Varianta neexistuje
černá
černá
steel
steel

ks

Designový překapávač s váhou, díky kterému si můžete připravit kávu 3 různými způsoby - dripper, cold drip nebo clever dripper. Ginu lze využít i na přípravu sypaného čaje.
Více

Designový přístroj na přípravu kávy, který v roce 2018 vyhrál Red Dot Design Award. Verze Smart má oproti Basic modelu váhu na bluetooth. K verzi Smart patří i preciální aplikace, přes kterou zjišťujete váhu amůžete si nastavit celý proces přípravy kávy.

Gina se skládá za 3 hlavních částí - dripperu z tlustostěnné keramiky s víčkem a ventilkem, na kterém lze regulovat rychlost průtoku vody, stojánku z nerezové oceli, ve kterém je zakomponována bluetooth váha, a konvičky z brosilikátového skla, do které lze umístit i skleněnou nádobku pro přípravu cold dripperu.

Pomocí Giny si kávu připravíte kávu 3 různými způsoby:

  • Dripper - připravte si klasickou překapávanou kávu. Vložte papírový filtr, mletou kávu a nechte přes ni překapat horkou vodu do skleněné nádoby.
  • Clever Dripper - postup přípravy je obdobný jako u překapávané kávy, jen před nalitím vody zavřete ventil, aby voda nemohla z keramické části vytéct. Po několika minutách ventil otevřete a necháte prokapat připaevnou kávu.
  • Cold Drip - ideální na telné horka. Do vrchní části nasypete led. Do malé skleněné nádoby s filtrem nasypete kávu, umístíte na ni papírový filtr a necháte pomalu překapat roztátou vodu přes kávu do skleněné konvičky. Pomocí ventilku můžete regulovat rychlost kapání vody. Tato příprava zabere několik hodin.

Abyste využili GINA Smart naplno, nainstalujte si aplikaci od Goat Story - v aplikaci si zvolíte metodu, přes kterou si budete chtít kávu připravit, zvolíte si intenzitu, navážíte zrnka a aplikace vás provede až k dokonale připravenému šálku kávy.

Parametry
Váha 1,4 kg
Rozměr (šxhxv) 163 x 135 x 345 mm