Vůně dálek - degustační set aromatizovaných káv, 250 g

Cena
EUR 11,45
EUR 11,45/balení

Výrobca

Kód produktu
ESHOP_KL_2088-1

Spresnite výber produktu

Degustační set obsahuje 5x50 g aromatizované kávy.

Informace o degustačním setu v popisku níže. viac

Procestujte svět s šálkem lahodné kávy.

Degustační set obsahuje 5x50 g aromatizované kávy:

Turecká chalva
Až si připravíte tuto aromatizovanou kávu, zavřete oči. Její chuť vás přenese na rušné turecké tržiště, na kterém se prodejci předhání v nabídce pravé turecké chalvy, jedné z nejstarších orientálních sladkostí, kterou milovali i samotní sultáni.

Belgické pralinky
Každý milovník čokolády ví, že nejlepší čokoláda je z Belgie. Pokud jste někdy ochutnali belgické pralinky, víte, o čem je řeč. Dokážete si představit chuť belgických pralinek s čerstvě praženou arabikou? Mňam! Objednejte si pár gramů a přesvědčte se. :)

Irská whisky
Už podle názvu je nám jasné, odkud příchuť pochází. Irsko je známé tou nejlepší whisky. Svérázná vůně a podtón whisky v chuti vás v chladných dnech pořádně rozpálí!

Kolumbijský perník
Není čas na pečení? Nevadí! Dopřejte si dezert v podobě aromatizované kávy. Káva s příchutí kolumbijského perníku je lehce kořeněná a sladká zároveň. Užijte si rodinnou pohodu s lahodným šálkem kávy, který provoní váš domov.

Francouzský polibek
Snem téměř každé dívky je výlet se svým milým do romantické Paříže. K dokonalosti nesmí scházet luxusní káva, která navodí tu správnou atmosféru. Káva, po které bude mít ona i on motýly v břiše. Zamilujte se do naší kávy s příchutí jemné smetany a karamelu.

Ovoněné, čerstvě pražené kolumbijské 100% arabiky.

Parametre
Odporúčaná príprava pro všechny typy příprav
Aróma kombinace více aromat
Země původu Kolumbie
Kontinent Jižní Amerika
Úprava kávy aromatizovaná káva
Stupeň pražení střední tmavé (full city)
Způsob balení degustační set
Druh kávy 100% arabika